წარმოგიდგენთ 5-ა ნამუშევარს. პროექი თემა:წითელი წიგნი,წითელი ნუსხა და ხელოვნური ეკოსისტემა. პროექტის მთავარი თემა: გაეცნობიან ,,წითელი წიგნის“ შექმნის ისტორიას. გააცნობიერებენ, თუ
ქუთაისის N14 საჯარო სკოლის მუსიკის მასწავლებლები თამარ გაბისონია და ეკატერინე ჯანელიძე გამოცდებისა და შეფასების ეროვნული ცენტრის მიერ შერჩეულნი არიან ტესტური
სსიპ ქალაქ ქუთაისის N14 საჯარო სკოლაში დასრულდა ყოველწლიური ტრადიციული გაზაფხულის შიდა სასკოლო ტურნირი ფრენბურთში სპორტის მასწავლებლის ალექსანდრე კოსტავას ხელმძღვანელობით. ტურნირს
დღეს ქუთაისის მეთოთხმეტე საჯარო სკოლა -ში მე-7 კლასელებს შორის ჩატარდა მათემატიკური კონკურსი “პროცენტი – ჩვენი ცხოვრების ნაწილი”. (კონკურსის ორგანიზატორები Nino
2025 წლის 19 მარტს ჩატარდა ,,ტვინების ბრძოლის,, შიდა სასკოლო შეჯიბრება რომელშიც მონაწილეობდა VI,VII,VIII კლასის მოსწავლეები. შეჯიბრის გამარჯვებულები გახდნენ VIII-ბ კლასის