მასწავლებელი: მარიამ ბოლქვაძე, ლალი კიკნაძე კლასი: მე-4 წიგნის დღესთან დაკავშირებით პატარებს შევთავაზეთ ასეთი დავალება: “ჩემი საყვარელი წიგნის პრეზენტაცია”. აღნიშნულში წარმოადგინეს
კლასი: მე-4 მასწავლებელი: მარიამ ბოლქვაძე, ლალი კიკნაძე საგანი: ქართული ენა და ლიტერატურა საკითხი: გოდერძი ჩოხელის “გაზაფხულზე” მიზანი: ლექსიკური მარაგის გამდიდრება,
სამიზნე ჯგუფები –II/ა, II/ბ, II/გ მასწავლებელი – ს. ფერაძე თემა – მე და გარესამყარო საკითხი – შენობები ჩვენ გარშემო მიზანი: მოსწავლე ზოგადად გაეცნოს არქიტექტორის
8 თებერვალს საქართველოში კეთილმსახური მეფის დავით აღმაშენებლის ხსენების დღეს აღნიშნავს. ამ თარიღთან დაკავშირებით ,ჩვენს სკოლაში აქტივობა ჩატარდა. მოსწავლეებმა წაიკითხეს დავით
საგანი: ქართული ენა კლასი: II პედაგოგი: ია მელიქაძე თემა: “ჩემი ოცნების ქალაქი“ “თომა ბავშვთა ქალაქს აშენებს“ მიხედვით მიზანი: ბავშვებმა გააცნობიერონ